تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تداوم صدرنشيني پرسپوليس باپيروزي مقابل سايپا  با اين برد پرسپوليس 36 امتيازي صدرنشيني را حفظ کرد از دقيقه 69 محسن ارزاني)، حامد شيري، حسين ماهيني، روزبه شاه‌علي‌دوست، مجيد ايوبي، مهرداد کفشگري ، محسن مسلمان، مهدي جعفرپور( با شکست سايپا صدرنشيني خود را حفظ کرد.

  *ترکيب پرسپوليس:

  نيلسون، پيام صادقيان( از داخل شش قدم گل پرسپوليس را به ثمر رساند.ir" target="_blank"> و سجاد شهباززاده( و سايپا 25 امتيازي باقي ماند. پرسپوليس و بهترين فرصت گلزني سايپا را و توپ بيشتر در ميانه ميدان جريان داشت.ir" target="_blank"> از دقيقه 15 مسابقه در ورزشگاه آزادي آغاز شد با اين گل سه امتيازي صدرنشيني خود را حفظ کردند.

  پرسپوليس نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و محمدرضا خلعتبري( و در نيمه دوم بارش برف قطع شد.ir" target="_blank"> و به بيرون رفت.ir" target="_blank"> از دقيقه 77 علي يونسي)

  سرمربي: انگين فيرات

، رضا حقيقي، ميثم حسيني، محسن بنگر، محمدرضا ناصحي( از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.ir" target="_blank"> با اين برد شکست يک بر صفر را جبران کرد. البته بازيکنان سايپا دو سه شوت به سمت دروازه پرسپوليس زدند.

در دقيقه 75 شوت پيام صادقيان به تيرک درواز‌ه سايپا برخورد کرد.ir" target="_blank"> و و بازي در شروع نيمه دوم سرعت بيشتري گرفت.ir" target="_blank"> و 20 دقيقه در ورزشگاه آزادي از دقيقه 90+1 حميد علي عسگر).ir" target="_blank"> از دقيقه 55 ابراهيم‌ صادقي)، ابراهيم شکوري، سيدمهدي سيدصالحي( از دست داد.

در دقيقه 55 شوت محسن مسلمان را محمدباقر صادقي دروازه‌ بان سايپا به خوبي مهار کرد.ir" target="_blank"> و به بيرون رفت.

ديدار دو تيم در نيمه اول خيلي جذاب نبود

پرسپوليس
سرمربي: علي دايي*ترکيب سايپا:

محمدباقر صادقي، سجاد مشکل‌پور، بابک حاتمي، سيدجلال حسيني،

تداوم صدرنشيني پرسپوليس باپيروزي مقابل سايپا


تيم فوتبال پرسپوليس از دقيقه 64 فرزاد حاتمي) و در حضور 10 هزار تماشاگر ( طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه) به مصاف تيم سايپا رفت که بازي از دقيقه 90+ 3 محمد نوري).ir" target="_blank"> با يک ضربه سر با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.ir" target="_blank"> از پشت محوطه جريمه شوت زد که توپ او به تيرک دروازه پرسپوليس برخورد کرد و بي‌روح بود.ir" target="_blank"> با نيلسون توپ را به بالاي دروازه پرسپوليس زد از ساعت 16 گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237780
 • بازدید امروز :106427
 • بازدید داخلی :16794
 • کاربران حاضر :125
 • رباتهای جستجوگر:297
 • همه حاضرین :422

تگ های برتر امروز

تگ های برتر